Zwar2006 - strona nieoficjalna

Podsumowanie meczy z Mirkowem

• autor: elektrik16, 2013-03-18 17:54

Podsumowanie meczu !!!!!!

Dnia 17.03.2013 odbył się mecz z zespołem z Mirkowa. Po raz pierwszy trafił się godny partner do zabawy .

Mecz zakończył się wynikiem 7:5 . Zwyciężył zespół z Mirkowa. Muszę dodać , że w zespole gości było kilku starszych chłopców. Mimo tego co pokazuje wynik chłopcy mogą odebrać mecz jako zwycięski . Prawię wszyscy pokazali pełnię umiejętności. Większość wyraźnie wyróżniała się na tle przeciwników. Chłopcy  wykazali się ogromnym zaangażowaniem, chęciami oraz tym tradycyjnym serduszkiem do gry w piłkę. Możemy być dumni z każdej osoby która uczestniczyła w meczu. Chłopcy stwarzali sobie bardzo dużo sytuacji strzeleckich , niestety nie wszystkie udało się wykorzystać. Śmiało można pochwalić bramkarza w drużynie przeciwnej - chłopiec wyprawiał cuda w bramce . Etap strzelecki jest przewidziany na inny okres w cyklu szkoleniowym , na pewno po nim nie będą już zdarzały się sytuacje w których mogła paść bramka , ale coś poszło nie tak.

Przykro mi , że nie wszyscy mogli brać udział w meczu . Brakowało nam kilku chłopców którzy niestety byli chorzy :)

Życzę szybkiego powrotu do zdrowia i zapraszam na zajęcia !! :)

Dziękuję rodzicom za uczestnictwo w meczu , za doping, za pomoc, za wsparcie :)

Jak zwykle proszę o udostępnienie zdjęć z meczu ,a ja zamieszczę je na stronie.

Informacje bieżące !!!!!

Niestety muszę poinformować o czymś mniej przyjemnym. Zgodnie z wcześniejszymi zapowiedziami co jakiś czas będę przeprowadzał selekcję która wiąże się ze zmianami w grupach. Najbliższa planowana jest od momentu wyjścia na dwór . ( prawdopodobnie od kwietnia)

Pragnę poinformować , że grupa z godziny 18 zostanie zredukowana z 16 osób do 14 . Każdą osobę którą będę chciał przesunąć do grupy z godziny 17 poinformuję o tym osobiście podczas zajęć. Oczywiście z grupy przychodzącej na 17 również są chętni do zmiany grupy. Te osoby również będę informował osobiście.

Jednocześnie informuję , że w piątek 15.03.2013 minął termin wpłacania składek członkowskich. Nieliczne osoby jeszcze nie uregulowały należności. Zgodnie z postanowieniem zarządu klubu te osoby bez wcześniejszej wpłaty nie mogą uczestniczyć w zajęciach sportowych.

Do zobaczenia podczas najbliższych zajęć !!!:)

Autor: Treść:pozostało znaków:

Mława III
Ładowanie...

W najbliższym czasie zespół nie rozgrywa żadnego spotkania.

Polonia WarszawaZwar Warszawa
Polonia Warszawa 5:4 Zwar Warszawa